O firmie - Centrum Mebli Rattanowych

Kategorie

Kontakt

Realizujemy zamówienia telefoniczne

Telefon komórkowy 603-680-926

E-mail:

Godziny otwarcia: Kontakt telefoniczny z obsługą sklepu w godzinach: ................ Pn - Pt 11.00 - 19.00

Godziny otwarcia: Sobota 11.00 - 15.00Produkty są dostarczane poprzez firmy kurierskie.

Skontaktuj się z naszym doradcą

Lista życzeń

Brak produktów

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Firma Centrum Mebli Rattanowych i Stylowych powstała w 1997 r. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą mebli rattanowych, drewnianych, stylowych - czyli tzw. mebli z duszą, innych niż wszystkie. Współpracując z wiodącymi na polskim rynku producentami oraz importerami nabyliśmy odpowiednie doświadczenie, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. W naszej pracy jesteśmy przede wszystkim nastawieni na zadowolenie klienta.

Miła, rodzinna atmosfera, w której każdy poczuje się dobrze, pomaga w dokonaniu odpowiedniego i najlepszego dla siebie wyboru. Jesteśmy małą firmą , ale jest to dla Państwa duży plus, ponieważ staramy się, aby każdy był zadowolony z odwiedzin w naszym sklepie. Przez wiele lat prowadzenia działalności zdobyliśmy całą rzeszę zadowolonych klientów, którzy często do nas wracają.

Proponujemy atrakcyjne ceny – jedne z najniższych w Polsce.

Oprócz bogatej oferty mebli typowo rattanowych znajdą Państwo u nas meble wykonane z litego drewna (gdzie „wstawki” rattanowe są tylko ozdobnym dodatkiem), meble stylowe, teakowe, z palisandru czy z drewna kauczukowego. W sprzedaży dużo wzorów mebli ogrodowych, wykonanych z cieszącego się w ostatnich latach dużym powodzeniem, tworzywa sztucznego - technorattanu.

 

Zapraszamy do naszego salonu Internetowego poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 19.00 oraz w sobotę od 11.00 do 15.00.